KURUMSAL

- Geleceği Aydınlatıyoruz -

Ces Elektrik

Firmamız 06.04.2016 tarihinde Eskişehir merkezli olarak her türlü toptan ve perakende elektrik malzemeleri satış ve taahhüt işleri yapmak üzere faaliyetine başlamıştır.

Firmamız faaliyet yılı olarak yeni olmasına rağmen kurucu personel ve çalışanlarımız elektrik sektöründe satış, hizmet ve yönetsel anlamda çok değerli kılınabilecek tecrübeye sahiptir. Yaklaşık üç yıllık süreç içinde satış ve hizmet anlamında aldığımız yol bu tecrübenin ürünüdür. Bu tecrübe ve birikimimizi siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak en iyi şekilde yansıtmak temel hedefimizdir.

“Sinerjimiz Enerjiniz Olacak” sloganıyla çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin de destekleriyle hizmet çıtamızı sürekli yukarı taşımaya, kalite unsurlarını da dikkate alarak devam edeceğiz.

CES Elektrik İnşaat ve Taahhüt Ltd.Şti.

MİSYONUMUZ

Tecrübemizle, enerjimizle, oluşturduğumuz takım ruhuyla faaliyette bulunduğumuz sektöre yenilikçi ve sürdürülebilir değerler katmak.

VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir, çözüm ve hizmet odaklı, rekabet gücü yüksek, müşterilerine hizmetleriyle değer katacak en başarılı şirketler arasında yer almak.

Çözüm Ortaklarımız


Sektöründe güvenilir, çözüm ve hizmet odaklı, rekabet gücü yüksek, müşterilerine hizmetleriyle değer katacak en başarılı şirketler ile birlikte çalışıyoruz.